Senaste resultat

Växjö Handbollscup 2020 börjar
Slut
2/10
3/10
4/10

Finals

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
04100106 sö 04/10 13:00 sö 04/10 GBJ Bygg Arena A P13 (f 2007) Slutspel A Final HK Aranäs 2 vit 19 - 18 HK Aranäs 1 Blå    
04100406 sö 04/10 12:30 sö 04/10 Hovshaga Sporthall P13 (f 2007) Slutspel B Final Västerviks ...llsförening 12 - 14 Hallby Handboll    
04100107 sö 04/10 13:45 sö 04/10 GBJ Bygg Arena A F12 (f 2008) Slutspel A Final Habo HK 1 10 - 11 Habo HK 2    
04100405 sö 04/10 11:45 sö 04/10 Hovshaga Sporthall F12 (f 2008) Slutspel B Final Kävlinge HK 8 - 6 IK Cyrus    
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
04100105 sö 04/10 12:15 sö 04/10 GBJ Bygg Arena A F12 (f 2008) Slutspel A Semifinal Habo HK 1 12 - 8 Eslövs IK 07    
04100104 sö 04/10 11:30 sö 04/10 GBJ Bygg Arena A F12 (f 2008) Slutspel A Semifinal Habo HK 2 9 - 4 Eslöv IK    
04100404 sö 04/10 11:00 sö 04/10 Hovshaga Sporthall P13 (f 2007) Slutspel A Semifinal HK Aranäs 1 Blå 24 - 5 Växjö HF 2    
04100103 sö 04/10 10:15 sö 04/10 GBJ Bygg Arena A F12 (f 2008) Slutspel A 1/4 Final Eslövs IK 07 10 - 4 Lugi HF Vinröd    
04100403 sö 04/10 10:15 sö 04/10 Hovshaga Sporthall P13 (f 2007) Slutspel A Semifinal HK Aranäs 2 vit 19 - 12 Habo Handboll    
04100102 sö 04/10 09:30 sö 04/10 GBJ Bygg Arena A F12 (f 2008) Slutspel A 1/4 Final Eslöv IK 10 - 7 Lugi HF Svart    
04100402 sö 04/10 09:30 sö 04/10 Hovshaga Sporthall F12 (f 2008) Slutspel B Semifinal Tingsryds HK 7 - 13 Kävlinge HK    
04100101 sö 04/10 08:45 sö 04/10 GBJ Bygg Arena A F12 (f 2008) Slutspel B Semifinal IK Cyrus 19 - 3 Växjö HF    
04100401 sö 04/10 08:45 sö 04/10 Hovshaga Sporthall P13 (f 2007) Slutspel B Semifinal Västerviks ...llsförening 13 - 5 Karlskrona handboll    
04100100 sö 04/10 08:00 sö 04/10 GBJ Bygg Arena A P13 (f 2007) Slutspel B Semifinal Växjö HF 1 11 - 20 Hallby Handboll    
04100400 sö 04/10 08:00 sö 04/10 Hovshaga Sporthall F12 (f 2008) Slutspel B 1/4 Final Kävlinge HK 9 - 7 Anderstorps SK    
03100117 lö 03/10 21:00 lö 03/10 GBJ Bygg Arena A F12 (f 2008) Grp A Tingsryds HK 6 - 11 Lugi HF Vinröd    
03100116 lö 03/10 20:15 lö 03/10 GBJ Bygg Arena A F12 (f 2008) Grp B Lugi HF Svart 3 - 16 Habo HK 2    
03100115 lö 03/10 19:30 lö 03/10 GBJ Bygg Arena A F12 (f 2008) Grp A Växjö HF 5 - 18 Habo HK 1    
03100114 lö 03/10 18:45 lö 03/10 GBJ Bygg Arena A F12 (f 2008) Grp A Eslöv IK 16 - 2 Anderstorps SK    
03100113 lö 03/10 18:00 lö 03/10 GBJ Bygg Arena A F12 (f 2008) Grp B Kävlinge HK 9 - 21 Eslövs IK 07    
03100112 lö 03/10 17:00 lö 03/10 GBJ Bygg Arena A F12 (f 2008) Grp A Eslöv IK 14 - 4 Växjö HF    
03100408 lö 03/10 17:00 lö 03/10 Hovshaga Sporthall F12 (f 2008) Grp B IK Cyrus 5 - 4 Lugi HF Svart    
03100111 lö 03/10 16:15 lö 03/10 GBJ Bygg Arena A F12 (f 2008) Grp A Habo HK 1 13 - 6 Tingsryds HK    
03100407 lö 03/10 16:15 lö 03/10 Hovshaga Sporthall F12 (f 2008) Grp A Anderstorps SK 10 - 11 Lugi HF Vinröd    
03100110 lö 03/10 15:30 lö 03/10 GBJ Bygg Arena A P13 (f 2007) Grp A Hallby Handboll 10 - 24 HK Aranäs 2 vit    
03100406 lö 03/10 15:30 lö 03/10 Hovshaga Sporthall P13 (f 2007) Grp A Växjö HF 2 10 - 7 Västerviks ...llsförening    
03100109 lö 03/10 14:45 lö 03/10 GBJ Bygg Arena A P13 (f 2007) Grp B Habo Handboll 10 - 16 HK Aranäs 1 Blå    
03100108 lö 03/10 14:00 lö 03/10 GBJ Bygg Arena A P13 (f 2007) Grp B Växjö HF 1 13 - 7 Karlskrona handboll    
03100107 lö 03/10 13:15 lö 03/10 GBJ Bygg Arena A F12 (f 2008) Grp A Lugi HF Vinröd 7 - 11 Habo HK 1    
03100106 lö 03/10 12:30 lö 03/10 GBJ Bygg Arena A F12 (f 2008) Grp A Tingsryds HK 7 - 11 Eslöv IK    
03100405 lö 03/10 12:30 lö 03/10 Hovshaga Sporthall F12 (f 2008) Grp A Växjö HF 12 - 11 Anderstorps SK    
03100105 lö 03/10 11:45 lö 03/10 GBJ Bygg Arena A F12 (f 2008) Grp B Habo HK 2 17 - 8 Kävlinge HK    
03100104 lö 03/10 11:00 lö 03/10 GBJ Bygg Arena A P13 (f 2007) Grp A Västerviks ...llsförening 11 - 8 Hallby Handboll    
03100404 lö 03/10 11:00 lö 03/10 Hovshaga Sporthall F12 (f 2008) Grp B Eslövs IK 07 14 - 8 IK Cyrus